Sīkdatņu politika

Lūdzam izlasīt šī Sīkdatņu politiku pirms tīmekļa vietnes un/vai mobilās lietotnes www.tonuselast.com (turpmāk – “Vietne”) lietošanas jebkuram mērķim. 

Šī Sīkdatņu politika kopā ar Privātuma politiku un Vietnes Lietošanas noteikumiem regulē SIA „TONUS ELAST”, vienotais reģistrācijas numurs 40003264768, juridiskā adrese: “Pilskalni”, Grīnvalti, Nīcas pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3473, Latvija (turpmāk – “Mēs”) Vietnes lietošanu un tajā sniegto informāciju un pakalpojumus. 

Ikreiz, kad Vietnē rādās attiecīgs logs, Jums būs vai nu jāpieņem (“Piekrītu”), vai jānoraida (“Nepiekrītu”) Sīkdatnes. Lūdzam ņemt vērā, ka, ja Jūs nospiedīsiet taustiņu “Nepiekrītu” Sīkdatnes, Jums var būt nepieejamas atsevišķas Vietnes funkcijas. 

Turpinot lietot Vietni, nemainot Sīkdatņu iestatījumus (kā aprakstīts šajā Sīkdatņu politikā), jebkurš Vietnes lietotājs (turpmāk – “Jūs”, “Apmeklētājs”) piekrīt, ka Mēs varam ievietot sīkdatnes Jūsu ierīcē. 

  1. Definīcijas

1.1. Ierīce – dators, planšetdators, mobilais tālrunis vai cita ierīce, kuru Jūs izmantojat, lai piekļūtu Vietnei.

1.2. Sīkdatne/-s – mazi teksta faili, kas satur nelielu informācijas daļu, un kuri tiek ievietoti Jūsu pārlūkprogrammas vai Ierīces atmiņā, kad Jūs apmeklējat Vietni. Vietne tos izmanto vairākiem mērķiem, piemēram, identificēšanai, vai Jūs esat jauns apmeklētājs vai atkārtots lietotājs, vai Jūsu uzvedības analīzei Vietnē, iepirkumu groza vienību atcerēšanai utt. Panākt tādu funkciju veikšanu, kuras parasti sasniedz ar Sīkdatņu palīdzību, var arī, izmantojot citus paņēmiens (“līdzīgās tehnoloģijas”), piemēram, HTML5 localStorage, Flash sīkfaili (Local Shared Objects), Ierīces “pirkstu nospiedumu lasītājs” u.c.

1.3. Pirmās personas/Vietnes sīkdatne – Sīkdatne, ko iestata Vietne. To var izlasīt tikai šī Vietne.

1.4. Trešās personas sīkdatne – Sīkdatne, kuru Vietne izmanto kā ārējus pakalpojumus, kuru Vietnē ievieto cits domēns.

1.5. Obligātās sīkdatnes – sīkdatnes, kas ir nepieciešamas tam, lai Jūs varētu pārlūkot Vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju seansa laikā. Ja pievienojat vienumus savam grozam, šādas sīkdatnes ļauj vienumiem palikt iepirkumu grozā, kad vēlaties norēķināties. Bez šīm sīkdatnēm būtu neiespējami sniegt noteiktus Vietnes pakalpojumus, tā darbotos ne tik gludi kā paredzēts.

1.6. Funkcionālās sīkdatnes – sīkdatnes, kas īpaši izmantotas, lai vāktu datus par to, kā Jūs izmantojat Vietni, kuras Vietnes lapas tiek apmeklētas visbiežāk, ka arī palīdz atcerēties Jūsu izvēles un iestatījumus (piemēram, valodas vai laika zonas). Šīs sīkdatnes uzrauga tikai Vietnes veiktspēju. Šīs sīkdatnes neapkopo identificējamu informāciju par Jums, tas nozīmē, ka visi savāktie dati ir anonīmi un tiek izmantoti tikai Vietnes funkcionalitātes uzlabošanai.

1.7. Analītiskās sīkdatnes – sīkdatnes, kas Mums parāda, vai Jūs jau kādreiz apmeklējāt Vietni. Šīs anonīmās sīkdatnes palīdz Mums izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu. Šīs sīkdatnes vāc informāciju par Vietnes izmantošanu un palīdz pilnveidot Vietnes darbību. Piemēram, Analītiskās sīkdatnes var parādīt, kuras Vietnes lapas tiek apmeklētas visbiežāk, palīdzēt reģistrēt Vietnē notiekošos traucējumus un tml.

1.8. Reklāmas (mērķa) sīkdatnes – sīkdatnes, kas Mums ļauj fiksēt Jūsu apmeklējumus Vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Mēs izmantosim šo informāciju tam, lai rādāmā reklāma atbilstu Jūsu interesēm. Mērķa vai reklāmas sīkdatnes Mums ļauj uzzināt, vai jau redzējāt konkrēto reklāmu vai noteikta tipa reklāmu, un cik ilgs laiks pagājis no brīža, kad to redzējāt. Varam izmantot cita subjekta noteiktas sīkdatnes, lai varētu sniegt precīzāk Jums orientētu reklāmu. Tās tiek izmantotas arī tam, lai noteiktas reklāmas Jūs redzētu tikai noteiktu reižu skaitu un, lai tas palīdzētu izmērīt reklāmas efektivitāti. 

  1. Sīkdatnes izmantošanas mērķi un glabāšanas laiks

2.1. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai veicinātu Vietnes funkcionēšanu, efektīvāku funkcionēšanu, kā arī, lai sniegtu Mums informāciju. Tas nozīmē, ka Sīkdatnes var pildīt dažādus uzdevumus, piemēram, atcerēties Jūsu iestatījumus (piemēram, izvelēto valodu vai laika zonu), analizēt datu plūsmu, pielāgot reklāmu, kopumā uzlabot lietotāju pieredzi utt. Tādējādi, kad vienā apmeklējuma reizē pārlūkojat dažādas vietnes lapas, Jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti. Sīkdatnes var izmantot arī tam, lai izveidotu anonīmu statistiku par Mūsu Vietnes pārlūkošanas pieredzi. Mēs izmantojam Pirmās personas un Trešās personas sīkdatnes.

2.2.Sīkdatnes var tikt glabātas Jūsu pārlūkprogrammā vai Ierīcē dažādus laika posmus. Piemēram, sesijas Sīkdatnes tiek dzēstas no Ierīces pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Pastāvīgās Sīkdatnes var glabāties Jūsu Ierīcē līdz brīdim, kamēr Jūs tās neizdzēsīsiet vai līdz to termiņa beigām.

  1. Vietnē izmantotās Sīkdatnes

3.1.  Vietnē izmantotās Sīkdatnes:

  • Obligātās sīkdatnes;
  • Reklāmas sīkdatnes;
  • Analītiskās sīkdatnes;
  • Funkcionālās sīkdatnes.

3.2. Katru reizi, kad apmeklējat Mūsu Vietni, var tikt izveidotas pastāvīgās Sīkdatnes, kuras paliek Jūsu datorā pēc Jūsu iziešanas un tiks izmantotas tad, kad Jūs atkal apmeklēsiet Mūsu Vietni; tās darbojas un netiek izdzēstas, kad beidzat pārlūkot Vietni. Tāpat var tikt izveidotas īslaicīgās (seansa) Sīkdatnes, kas tiek automātiski izdzēstas, kad Jūs beidzat Vietnes pārlūkošanu.

3.3. Papildu informācija par Sīkdatnēm ir pieejama šeit: https://www.cookieserve.com

  1. Sīkdatņu atspējošana, bloķēšana

4.1. Apmeklētājs pēc saviem ieskatiem var bloķēt vai izdzēst Sīkdatnes un tamlīdzīgus unikālos identifikatorus, ja vien to viņam ļauj pārlūka vai Ierīces iestatījumi. Pēc izvēles Sīkdatnes varat kontrolēt un dzēst; sīkāka informācija https://aboutcookies.org

4.2.Tomēr pievēršam Jūsu uzmanību, ka Obligātās Sīkdatnes ir Vietnes lietošanas priekšnosacījums. Ja atspējosiet šīs Sīkdatnes, nevaram būt droši, kā un vai vispār Mūsu Vietne darbosies. Ja atspējosiet vai bloķēsiet Sīkdatnes vai citas tamlīdzīgas tehnoloģijas, atsevišķas Vietnes funkcijas Jums var būt nepieejamas vai arī tās var nedarboties kārtīgi.

4.3. Jūs varat izvēlēties atļaut, bloķēt vai dzēst Sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Katras pārlūkprogrammas mājaslapā ir pieejama instrukcija kā to izdarīt.

4.4. Atteikties no “Google Analytics” informācijas vākšanas iespējams, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildu rīku, kas pieejams šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

4.5. Lai atteiktos no mērķtiecīgas reklāmas Facebook un Google, lūdzam izmantot Jūsu Facebook (https://www.facebook.com/ads/settings) vai Google Ads (https://adssettings.google.com/) profila iestatījumus.

  1. Izmaiņas Sīkdatņu politikā

5.1. Mums ir tiesības vienpusēji veikt izmaiņas šajā Sīkdatņu politikā. Izmaiņas stājas spēkā dienā, kad atjaunināta Sīkdatņu politika ir publicēta Vietnē, ja vien Sīkdatņu politikā nav noteikts vēlāks spēkā stāšanās termiņš.

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte