Atgriešanas politika

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma līguma (par pirkuma līgumu kalpo preču pavadzīme), nesniedzot nekādu pamatojumu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis preces valdījumā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ir jāaizpilda atteikuma veidlapa, kas atrodama šeit: www.tonuselast.com

Atteikšanās kārtība:

 • Jums jāsazinās ar Tonus Elast (Pārdevējs) par vēlmi atteikties no pirkuma uz e-pastu , iekļaujot informāciju ar pirkuma pavadzīmes numuru.
 • Jānosūta prece/s, kuras vēlaties atgriezt kopā ar atteikuma veidlapu uz mūsu juridisko adresi:
  SIA TONUS ELAST
  “Pilskalni”, Grīnvalti
  Nīcas pagasts, Dienvidkurzemes novads
  LV-3473, Latvija

vai

 • Jānosūta prece/s, kuras vēlaties atgriezt kopā ar atteikuma veidlapu Izmantojot DPD pakomātu "Paku Skapis Baata", Klaipēdas iela 104c, 3416, LIEPĀJA. Informācijai norādīt epastu un telefona numuru +371 25977076.

Preču atgriešana

 • Atgriežot preci, tai jābūt nelietotai, oriģinālajā iepakojumā, ar oriģinālajām etiķetēm, un tādā pašā stāvoklī, kādu to saņēmāt.
 • Pie atgrieztajām precēm ir jābūt pirkumu apliecinošam dokumentam, kā arī jāpievieno pasūtījuma atteikuma veidlapa.
 • Zeķes, zeķubikses un apakšveļa ir individuālas higiēnas preces. Ievērojot veselības un higiēnas apsvērumus, kā arī Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumu Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" punktu 22.5, šīm precēm netiek piemērotas atteikuma tiesības.
 • Bojāta vai valkāta prece atpakaļ netiek pieņemta.

Sūtīšana

Sūtīšanas izmaksas atgrieztajām precēm sedz klients.

Naudas atgriešana

Kad Tonus Elast saņems atgriezto preci, tā tiks pārbaudīta un Jūs tiksiet informēti, ka Jūsu atgrieztā prece ir saņemta.

Ja Jūsu atgrieztā prece tiks apstiprināta atbilstoši Preču atgriešanas nosacījumiem, Tonus Elast atgriezīs Jūsu maksājumu 14 dienu laikā, izmantojot to pašu maksājuma metodi. Tonus Elast atmaksās visus par preces iegādi saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās cita piegādes veida izvēles dēļ). Ja Jūsu atgrieztā prece neatbilst atgriešanas prasībām, tad Pārdevējs ar Jums sazināsies.

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte