Medicīniskās kompresijas garās zeķes. Slimline

ELAST 0402 Slimline
Zeķes un zeķubikses ikdienai
€ 5.40 € 16.50

Nepieciešams izvēlēties: izmērs kompresija.
Medicīniskās kompresijas garās zeķes. Slimline

UZMANĪBU!  Šis produkts ir individuāla higiēnas prece. Ievērojot veselības un higiēnas apsvērumus, tai netiek piemērotas Atteikuma tiesības!

Paredzētas hroniskas vēnu mazspējas ārstēšanai, atveseļošanai un profilaksei, "kāju smaguma" sindroma un kāju pietūkuma novēršanai vēnu varikozes gadījuma ar bojājumiem apakšstilba un augšstilba segmentā. Ieteicams cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar ilgstošu kājās stāvēšanu vai sēdēšanu. Slimline sērijas garās zeķes ir caurspīdīgas, vieglas un elegantas. Ar silikona lenti.

Medicīniskās kompresijas garās zeķes. Slimline

Individuāla nepanesība pret izstrādājuma izejvielu komponentiem. Lokālas kāju ādas saslimšanas, nevenozas etioloģijas trofiskās čūlas, akūta kāju mīksto audu infekcija, tostarp roze. Dekompensēta sirds un asinsvadu mazspēja. Smagi apakšējo ekstremitāšu arteriālās asinsrites traucējumi ar spiedienu, kas gurnu artērijās ir mazāks par 80 mm dz. st. Diabētiskā neiropātija un angiopātija.

Kompresijas izstrādājumus ieteicams mazgāt katru lietošanas dienu ar rokām ziepju šķīdumā līdz +40°С temperatūrā, nelietojot balinātājus un hloru saturošus līdzekļus. Pēc skalošanas ūdeni viegli izspiež ar rokām, neizgriež, necentrifugē. Žāvē izklātā veidā. Nedrīkst gludināt.

Medicīniskās kompresijas garās zeķes. Slimline

Poliamīds - 80%, likra - 20%

Līdzīgi produkti

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte