Medicīniskās kompresijas zeķubikses, balstošas

ELAST 469
Zeķes un zeķubikses ikdienai
€ 3.00 € 17.82

Nepieciešams izvēlēties: izmērs kompresija, krāsa.
Medicīniskās kompresijas zeķubikses, balstošas

UZMANĪBU!  Šis produkts ir individuāla higiēnas prece. Ievērojot veselības un higiēnas apsvērumus, tai netiek piemērotas Atteikuma tiesības!

Paredzētas vēnu mazspējas profilaksei, kā arī kāju dziļo vēnu  embolijas un trombozes profilaksei. Ieteicamas riska grupas profesiju pārstāvjiem - kuru darbs saistīts ar ilgstošu uzturēšanos sēdus stāvoklī vai arī ilgstošu stāvēšanu, cilvēkiem ar liekā svara problēmām, kā arī ja ir smaguma un noguruma sajūta kājās, novērojams to satūkums dienas otrajā pusē.

Medicīniskās kompresijas zeķubikses, balstošas

Individuāla nepanesība pret izstrādājuma izejvielu komponentēm. Lokālas kāju ādas saslimšanas, nevenozas etioloģijas trofiskās čūlas, akūta kāju mīksto audu infekcija, tostarp roze. Dekompensēta sirds un asinsvadu mazspēja. Smagi apakšējo ekstremitāšu arteriālās asinsrites traucējumi ar spiedienu, kas gurnu artērijās ir mazāks par 80 mm dz. st. Diabētiskā neiropātija un angiopātija.

Kompresijas izstrādājumus ieteicams mazgāt katru lietošanas dienu ar rokām ziepju šķīdumā līdz +40°С temperatūrā, nelietojot balinātājus un hloru saturošus līdzekļus. Pēc skalošanas ūdeni viegli izspiež ar rokām, neizgriež, necentrifugē. Žāvē izklātā veidā. Nedrīkst gludināt.

Medicīniskās kompresijas zeķubikses, balstošas

Poliamīds - 80%, likra - 20%

Līdzīgi produkti

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte