Medicīniskais elastīgais apsējs no neoprēna (ortoze) elkoņa locītavas fiksācijai, universāls. LUX

ELAST 0211 LUX
Roku locītavu apsēji
€ 23.20

Medicīniskais elastīgais apsējs no neoprēna (ortoze) elkoņa locītavas fiksācijai, universāls. LUX

Apsējs paredzēts kā profilaktisks un ārstniecisks līdzeklis rokas locītavas saišu aparāta un mīksto audu fiksēšanai, aizsardzībai un turēšanai miera stāvoklī.


LUX sērijas apsējam tiek izmantots mīksts, elpojošs, ļoti elastīgs neoprēns no ārpuses laminēts ar Velcro audumu, bet iekšpusē - ar kokvilnas audumu. Tam ir universāla konstrukcija, kas ļauj vienu apsēju izmantot dažādiem elkoņa locītavas izmēriem, ar diapazonu no 20 līdz 31 cm. Konstrukcija ir sadalīta atsevišķi regulējamās zonās. Izmantojot Velcro tipa aizdari, katrā zonā var viegli regulēt nepieciešamo kompresijas pakāpi un fiksēt apsēju jebkuram no piedāvātajiem izmēriem.

Apsējs paredzēts, lai novērstu ātru elkoņa locītavu aparāta pārpūli, traumu profilaksei un ievainojumiem, kas iegūti nodarbojoties ar sportu, kā arī fiziskas slodzes gadījumos.Medicīniskais elastīgais apsējs no neoprēna (ortoze) elkoņa locītavas fiksācijai, universāls. LUX

Individuāla nesaderība ar kādu no izstrādājuma izejvielu komponentiem, izteiktas vietējas ādas saslimšanas (lietot ārsta uzraudzībā).

Iesakām mazgāšanu ar rokām ziepju šķīdumā + 40°C temperatūrā, nelietojot balinātājus saturošus līdzekļus. Netīrīt ķīmiski, jo skābju un sārmu šķīdinātāju, kā arī smērvielu ietekmē neoprēna struktūra noārdās. Pēc mazgāšanas to nedrīkst izgriezt centrifūgā un žāvēt veļas mazgājamajā mašīnā. Ieteicams apsēju saudzīgi izspiest ar rokām, to neizgriežot, un žāvēt izklātā veidā ne mazāk kā viena metra attālumā no sildierīcēm. Izstrādājumu nedrīkst žāvēt saulē un nedrīkst arī gludināt.

Medicīniskais elastīgais apsējs no neoprēna (ortoze) elkoņa locītavas fiksācijai, universāls. LUX

Mikroporainais kaučuks – 80%, kokvilna – 10%, neilons – 10%

Līdzīgi produkti

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte