Medicīniskās kompresijas zeķubikses grūtniecēm

ELAST 0405
Zeķes un zeķubikses grūtniecēm
€ 4.50 € 26.10

Nepieciešams izvēlēties: izmērs kompresija, krāsa.
Medicīniskās kompresijas zeķubikses grūtniecēm

UZMANĪBU!  Šis produkts ir individuāla higiēnas prece. Ievērojot veselības un higiēnas apsvērumus, tai netiek piemērotas Atteikuma tiesības!

Kompresijas zeķubikses paredzētas kāju tūsku un vēnu mazspējas simptomu profilaksei un ārstēšanai ar bojājumiem apakšstilba un augšstilba segmentā.


Plakano šuvju tehnoloģija novērš noberzumu un nospiedumu rašanos, padara zeķubikses īpaši piemērotas ilgstošai ikdienas nēsāšanai. Garantēta kompresijas īpašību saglabāšanās atbilstoši deklarētajai kompresijas klasei 6 mēnešu ikdienas lietošanas apstākļos.Hipoalerģiska šķiedra, atbilst OEKO-TEX 100 standartam.

Profilaktiskie izstrādājumi (līdz 18 mm dz. st.) paredzēti:
- grūtniecības laikā;
- riska grupas profesiju pārstāvjiem (cilvēkiem, kuri strādājot ilgstoši stāv kājās vai sēž, ceļ smagumus);
- cilvēkiem ar lieko svaru vai ģimenē sastopamu noslieci uz vēnu slimībām.

Medicīniskās kompresijas zeķubikses grūtniecēm

Individuāla nepanesība pret izstrādājuma izejvielu komponentēm. Lokālas kāju ādas saslimšanas, nevenozas etioloģijas trofiskās čūlas, akūta kāju mīksto audu infekcija, tostarp roze. Dekompensēta sirds un asinsvadu mazspēja. Smagi apakšējo ekstremitāšu arteriālās asinsrites traucējumi ar spiedienu, kas gurnu artērijās ir mazāks par 80 mm dz. st. Diabētiskā neiropātija un angiopātija.

Kompresijas izstrādājumus ieteicams mazgāt katru lietošanas dienu ar rokām ziepju šķīdumā līdz +40°С temperatūrā, nelietojot balinātājus un hloru saturošus līdzekļus. Pēc skalošanas ūdeni viegli izspiež ar rokām, neizgriež, necentrifugē. Žāvē izklātā veidā. Nedrīkst gludināt.

Medicīniskās kompresijas zeķubikses grūtniecēm

Poliamīds - 80%, likra - 20%

Līdzīgi produkti

Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte