Par uzņēmumu

TONUS ELAST ir Latvijas uzņēmums, kas ražo medicīniskos elastīgos izstrādājumus – sākot no saitēm, kompresijas zeķēm, līdz pat sarežģītiem muguras balsta izstrādājumiem

TONUS ELAST pirmsākumi ir meklējami jau 1995.gadā, un šodien tas ir viens no lielākajiem medicīnisko elastīgo preču ražotājiem Ziemeļeiropā. 

Mūsu misija ir radīt produktus cilvēku veselībai un labsajūtai. 

TONUS ELAST galvenās produktu grupas ir:

  • Kompresijas tekstila izstrādājumi
  • Muguras balsta jostas un korektori
  • Produkti grūtniecēm un māmiņām
  • Locītavu ortozes un apsēji

KOMPRESIJAS TEKSTILA IZSTRĀDĀJUMI

Mēs esam uzkrājuši neatsveramu pieredzi un ievērojamas zināšanas kompresijas izstrādājumu projektēšanā un ražošanā.

TONUS ELAST piedāvā vairāk nekā 40 veidu standarta kompresijas zeķes, zeķubikses un uzroču modeļus.

Medicīniskie kompresijas izstrādājumi tiek ražoti profilakses, pirmajā un otrajā kompresijas klasē.

Tas nozīmē, ka produkti ir piemēroti gan vēnu saslimšanas risku mazināšanai, gan ārstēšanai, gan pēcoperācijas laikā.

Tonus Elast kompresijas izstrādājumu efektivitāti atzīst pasaules līmeņa eksperti, tie atbilst stingrākajiem standartiem, un produkcijas atbilstība kompresijas klasēm ir starptautiski sertificēta. Visi mūsu kompresijas izstrādājumi tiek laboratoriski testēti.

Mēs izstrādājam arī individuālus kompresijas tekstila produktus.

Tonus Elast kvalitāti atzīst globāli sporta zīmoli, un mēs ražojam kompresijas izstrādājumus arī zem šiem zīmoliem. Tonus Elast ir arī pašiem sava, īpaši sportistiem domāta, produktu līnija.

MUGURAS BALSTA JOSTAS UN KOREKTORI

Jostas un korektori ir TONUS ELAST otra lielākā produktu grupa. Mūsu pieredzējušie inženieri ir izstrādājuši gan sarežģītas pēcoperācijas jostas, gan jostas un stājas korektorus ikdienas labsajūtai. Mūsu produktu klāsts tiek regulāri papildināts ar jauniem modeļiem, kuru dizainā tiek izmantoti īpaši kvalitatīvi, mīksti un elpojoši materiāli.

PRODUKTI GRŪTNIECĒM UN MĀMIŅĀM

Īpašu uzmanību esam veltījuši grūtnieču jostu izstrādei un jauno māmiņu produktiem. Šajā grupā populārākie produkti ir jostas un veļa, kas ietver daudzveidīgu modeļu izvēli katras grūtnieces un māmiņas individuālajām vajadzībām.

LOCĪTAVU ORTOZES UN APSĒJI

TONUS ELAST sortimentā ir arī tādi produkti kā locītavu ortozes un fiksatori, saites, funkcionālā apakšveļa, kā arī citi produkti pieaugušo un bērnu labsajūtai.

Mēs nemitīgi attīstāmies, radot jaunus produktus atbilstoši tirgus prasībām. To mēs darām, apvienojot savu pieredzi ar modernām tehnoloģijām un jaunākajiem materiāliem.

Uzņēmums atbilst sekojošiem ISO standartiem:

  • ISO 9001:2015
  • ISO 13485:2016
  • ISO 50001:2018
Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte