Par uzņēmumu

TONUS ELAST ir Latvijas uzņēmums, kas ražo medicīniskos elastīgos izstrādājumus – sākot no saitēm, kompresijas zeķēm, līdz pat sarežģītiem muguras balsta izstrādājumiem. 

Jau kopš 1995. gada mēs rūpējamies par savu klientu labsajūtu, un esam lielākais elastīgo medicīnas preču ražotājs Baltijā. Mūsu misija ir radīt produktus cilvēku veselībai un labsajūtai. 

TONUS ELAST galvenās produktu grupas ir:

  • Kompresijas tekstila izstrādājumi
  • Muguras balsta jostas un korektori
  • Produkti grūtniecēm un māmiņām
  • Locītavu ortozes un apsēji

KOMPRESIJAS TEKSTILA IZSTRĀDĀJUMI

Kompresijas izstrādājumu projektēšana un ražošana ir mūsu ikdiena. TONUS ELAST piedāvā vairāk nekā 40 veidu standarta kompresijas zeķu, zeķubikšu un uzroču modeļu.

Medicīniskie kompresijas izstrādājumi tiek ražoti profilakses, pirmajā un otrajā kompresijas klasē.

Tas nozīmē, ka produkti ir piemēroti gan vēnu saslimšanas risku mazināšanai, gan ārstēšanai, gan pēcoperācijas laikā.

Tonus Elast kompresijas izstrādājumu efektivitāti atzīst pasaules līmeņa eksperti, tie atbilst stingrākajiem standartiem, un produkcijas atbilstība kompresijas klasēm ir starptautiski sertificēta.

Mēs izstrādājam arī individuālus kompresijas tekstila produktus. Tonus Elast kvalitāti atzīst globāli sporta zīmoli, un mēs ražojam kompresijas izstrādājumus arī zem viņu zīmoliem. Protams, Tonus Elast ir arī sava, īpaši sportistiem domāta produktu līnija.

MUGURAS BALSTA JOSTAS UN KOREKTORI

Jostas un korektori ir TONUS ELAST otra lielākā produktu grupa. Mūsu pieredzējušie inženieri izstrādājuši gan sarežģītas pēcoperācijas jostas, gan jostas un stājas korektorus ikdienas labsajūtai.

PRODUKTI GRŪTNIECĒM UN MĀMIŅĀM

Īpašu uzmanību esam veltījuši grūtnieču jostu izstrādei un jauno māmiņu produktiem. Populārākie produkti šajā grupā ir grūtnieču jostas un veļa jaunajām māmiņām.

LOCĪTAVU ORTOZES UN APSĒJI

Tādēļ Tonus Elast sortimentā ir arī tādi produkti kā locītavu ortozes un fiksatori, saites, funkcionālā apakšveļa, kā arī citi produkti pieaugušo un bērnu labsajūtai.

Mēs nemitīgi attīstāmies, radot jaunus produktus atbilstoši tirgus prasībām. To mēs darām, apvienojot savu pieredzi ar modernām tehnoloģijām un jaunākajiem materiāliem.

Uzņēmums atbilst sekojošiem ISO standartiem:

  • ISO 9001:2015
  • ISO 13485:2016
  • ISO 50001:2018
Klientu serviss
Piegāde visā pasaulē
Ātra piegāde
Kvalitāte